wtorek, 2 czerwca 2009

Dziewczęta

1.

Rozpocząłem jakiś czas temu cykl pt. "Dziewczęta". Są to zdjęcia kolorowe, kwadratowe, przedstawiające... hm, dziewczęta. W tej serii jest już kilka zdjęć, a pewnie będzie więcej, bo mi się pomysł spodobał. Myślę, że już oglądając zdjęcie powyżej można się zorientować, o co mniej więcej w tym cyklu chodzi, a jeśli nie, to trzeba czekać na następne :) Tymczasem New collection, czyli dziewczę z budynkiem w tle.

4 komentarze:

Brat pisze...

Dobra,jako że nie miałeś tutaj dotąd ode mnie wsparcia to teraz się zrehabilituję i napiszę pierwszy komentarz.
Zdjęcie mi się podoba, chociaż w pierwszej chwili nie wiedziałem co mnie urzeka. Teraz się zorientowałem, że jest to bardzo ciekawe wrażenie dotyczące tej dziewczyny, które udało Ci się na mnie wywrzeć. A konkretniej jak patrzę na to zdjęcie to wydaje mi się, że ta dziewczyna należy do części odbitej w szybie i właśnie na nas spogląda z drugiej strony ulicy.
Nie wiem co prawda co cała seria będzie miała przedstawiać, ale mam nadzieję, że obejrzawszy następne zdjęcia się tego dowiem.
Pozdro
Brat

Nat pisze...

Interesujący pomysł :) szkoda, że na razie tylko 1 zdjęcie, bo seria byłaby jeszcze ciekawsza!

CriZ pisze...

Zdjęcie(a) widziałem już wcześniej i czekam z niecierpliwością na "cykl" w wersji "e"! Super, że w końcu zdecydowałeś się na reaktywację bloga!
Pozdro
Kris

suchar pisze...

Dziękuję wszystkim za komentarze, miło, że wpadliście :)

Michał, ciekawa interpretacja, koncept "Wielkiej Siostry" :) W dużej mierze trafiłeś w moje intencje, gdyż tym cyklem chcę właśnie pokazać różnicę w skali między ludźmi, budynkami, a tymi reklamami. Pokazać to, jak powoli coraz bardziej odrealnione staje się nasze otoczenie.