sobota, 13 września 2008

Początek

To pierwszy post na tym blogu. Nigdy wcześniej nie miałem bloga, a tego założyłem z prostego powodu. Zaczynając od teraz zamierzam portretować (zdjęciowo) warszawską ulicę, a efekty tego projektu chciałbym gdzieś pokazywać. Doszedłem zatem do wniosku, że blog będzie w tym bardzo pomocny i wygodny. Kliknąłem więc kilka razy i wyklikałem bloga.

Na samym początku muszę zaznaczyć, iż projekt, który jest istotą tego bloga, jeszcze się zdjęciowo nie zaczął, ale niedługo zapewne się zacznie. Trudno mi powiedzieć, kiedy pojawi się pierwsze zdjęcie, bo tego nie da się przewidzieć. Zdjęcia będę robił na filmie, a filmy sam wywołuję, co też niestety trochę trwa. Potem jeszcze trzeba wybrane klatki zeskanować. Oby zdjęcia okazały się na tyle ciekawe, że wynagrodzą Wam, czytelnikom, czekanie.

Skąd sam pomysł? Odpowiedź jest dosyć prosta. Od dłuższego czasu szukałem pomysłu na zdjęcia, aż wreszcie zorientowałem się, że do tej pory nie zająłem się tym, co codziennie mijam podróżując przez miasto. Ulicą. Ta myśl wydała mi się szczególnie interesująca w swej prostocie i postanowiłem ją zrealizować. W ten oto sposób narodził mi się w głowie pomysł na zdjęcia, który jak niewiele innych całkiem mi się spodobał.

Mam nadzieję, że na pierwsze efekty nie trzeba będzie długo czekać. Zapraszam ponownie wkrótce!

6 komentarzy:

grizz pisze...

Czekam z niecierpliwością.

suchar pisze...

To miło :) Pewnie jutro z rana zacznę, albo w poniedziałek rano.

Michał pisze...

O rany !
nareszcie ktoś kto zakłada sensownego bloga !
będe tu wchodził codziennie i oglądał wyniki twojej pracy. No chyba ze zaczniesz pisać o britney spears i wklejac jej zdjecia, wtedy bedę zmuszony przestac....

Pozdrowienia dla chłopaków z silowni, no i dla ciebie drogi sucharku :*

aga_piet pisze...

Do roboty Sucharze :)
Mnie też niezmiennie inspiruje ulica, może inaczej ale równie fotograficznie.

suchar pisze...

Aga, postaram się :) Ulica zależy od miasta, a spojrzenie na miasto zależy od stosunku, jaki ma do niego spoglądający. ;)

BTW. Zapraszam do komentowania zdjęć ;)

heyahero pisze...

Początek masz mocny. Będę kibicował Warszawie widzianej twoimi oczami! ;)